خانه

Beijing Exiviaparts Auto parts Co., Ltd.

نمایه شرکت

پکن Exiviaparts قطعات خودرو شرکت، آموزشی ویبولیتین   ما در ماه مه سال 2010 تاسیس شد. هنگامی که تصمیم به سرمایه گذاری در بخش قطعات خودرو گرفتیم، هدف ما این بود که با پیشرفته ترین تکنیک های تولید، بهترین قطعات و کارشناسان بازاریابی / بازاریابی تحت نام تجاری EXIVIA Parts ترکیب شوند.

از اولین ایده ی ما تا محصول نهایی، یک روند طولانی است که ما می خواهیم با شما به اشتراک بگذاریم. ما آرزو می کنیم که شما در بخش EXIVIA به اعتماد به نفس اطمینان داشته باشید!

افراد بازاریابی ما دارای اطلاعات عمیق صنعت خودرو هستند. آنها روند را دنبال می کنند و تمام مدل های خودرو محبوب را از تولید کنندگان مختلف پیگیری می کنند. همانطور که بیشتر قسمت هایی که ما در زمینه فن آوری های مشترک متمایز می دانیم، ما برای ایجاد قطعات جایگزین بسیار آسان است. سپس تمام اطلاعات لازم برای بخش مهندسی توزیع می شود که تیم ما برنامه های محصول دقیق و برنامه های ابزار دقیق برای قطعات جایگزین را ایجاد می کند.

تولید قطعات خودرو نیاز به ابزار بسیار پیچیده است. مواد مختلف به چندین ابزار نیاز دارند. فرآیند ابزار چندین بار انجام خواهد شد و تنها پس از آزمایش های متعدد ابزارهایی که در نهایت تایید شده و به اداره تولید داده می شوند.

محصولات ما عبارتند از: شفت عقب عقب، سر سیلندر موتور، آستین سیلندر، پیستون موتور، بلوک موتور، میل لنگ موتور، سوپاپ سوپاپ، موتور شروع کننده، ژنراتور ژنراتور، روغن موتور، فیلتر هوا، نور ماشین، قطعات چرخ، قطعات موتور و به زودی.

بخش تولید ما به دقت برنامه ریزی تولید و برنامه هر محصول را دنبال می کند. هر محصول ممکن است بیش از 50 قسمت / مجموعه مختلف داشته باشد. پرسنل تخصصی متشکل از برنامه های تولید تمام قطعات مختلف هستند تا اطمینان حاصل شود که مونتاژ تمام محصولات ما به صورت برنامه ریزی شده باشد.

هنگامی که تمام قطعات آماده شده اند، آنها از طریق خط مونتاژ نهایی وارد می شوند و قبل از بسته بندی و حمل در سراسر جهان با دقت بررسی می شوند.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

شرکت ما تقریبا 20 سال است. برای مشارکت در قطعات خودکار خودرو، ما قطعات موتور خودرو داریم. پیستون، سیلندر، آستین سیلندر، بلوک اتوماتیک، سوپاپ اتوماتیک، موتور شروع کننده و برای تمام قطعات تعمیر موتور، ما همچنین موتور خانگی، موتور لیفتراک، موتور بیل مکانیکی، موتور کامیون سنگین و بسیاری از مدل های دیگر موتور دیزل مانند تویوتا، نیسان، مازاده، ایسوو، میتسوبیشی، سیتروئن، یانار، کوماتسو، کوبوتا، گربه، مرد، پرکینز، بنز، رنو / ریوی، فیات / ایکو، دیتز، دیترویت، فاو و غیره.

Beijing Exiviaparts Auto parts Co., Ltd. Beijing Exiviaparts Auto parts Co., Ltd. Beijing Exiviaparts Auto parts Co., Ltd.
1 2 3
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

نوع کسب و کار

سازنده

توزیع کننده / عمده

شرکت تجاری

مارک های : Exiviaparts

تعداد کارمندان : 100~200

فروش سالانه : 5,000,000-20,000,000

سال تاسیس : 2010

صادرات کامپیوتر : 80% - 90%